menu menu menu
langMenu

Kariéra


Nabízíme Vám práci, která má smysl a bude Vás bavit.
Budete se podílet na zajímavých projektech pro nejvýznamnější firmy v ČR.

Co nás charakterizuje

ikona 1
Schopnosti a zájem
Nezajímá nás až tak moc, jaké konkrétní produkty nyní ovládáte. Zajímá nás víc, zda jste šikovní, ochotní se učit nové věci, máte originální nápady, dotahujete realizace do konce, a svoji práci máte rádi.
ikona 2
Přátelské prostředí
Chceme, abyste se u nás cítili dobře. Dáme na Váš názor. Nabízíme neformální a přátelské prostředí bez zbytečné byrokracie, jednání na rovinu, a vzájemnou důvěru. U nás záleží na schopnostech jednotlivce a na jeho poctivosti a zodpovědnosti v přístupu k práci, za jejíž kvalitní odvedení je pak i kvalitně odměněn. Víme, že zaměstnanci jsou největší hodnota naší firmy, a proto stojíme o dlouhodobé a pro obě strany perspektivní partnerství.
ikona 3
Jsme flexibilní
Máte doma děti o které se staráte, ještě studujete, nebo něco jiného limituje Vaší pracovní dobu? Nám jde o Vaše schopnosti a tomu odpovídající výsledky, to ostatní jde přizpůsobit.

Aktuálně hledáme

Programátory či programátorky.

Takže pokud
  • máte analytické myšlení, umíte zobecňovat, abstrahovat, algoritmizovat
  • programování Vás baví a chcete se jím dlouhodobě zabývat
  • umíte programovat. Když se s programováním začíná do „nuly“, trvá to roky, než je z Vás programátor či programátorka stane. A tolik času my bohužel nemáme. Takže ačkoliv jsou pro nás přednější schopnosti než znalost konkrétní technologie, nějaké zkušenosti s programováním již mít musíte. Výhodou bude MS SQL Server, HTML, CSS, java scipt, ASP, c#.NET
Jako programátor u nás budete programovat nové funkcionality do našeho systému iTutor používaného u stovek zákazníků, a realizovat pro tyto zákazníky úpravy systému, implementace s jinými systémy a související webové aplikace.
Ozvěte se nám
Nahoru